Kurir.rs
Foto: Kurir.rs
Emisija "Stars specijal" emituje se nedeljom od 22:50 časova na Kurir televiziji. Voditelji Ivan Kleut, Olivija Jontić i Milica Stanimirović i Ivan Gajić koji se ove nedelje pridružio ekipi, ponovo su ovog vikenda komentarisali su najaktuelnije događaje iz sveta poznatih.
Jedan od trenutno najintrigantnijih parova domaće estrade zasigurno su Ana Nikolić i Rale, svojim čestim raskidima i sukobima koji uglavnom postanu javni, privlače oči celokupne javnosti.
Foto: Kurir.rs
Kleut je na samom početku otvorio temu time što je istakao kako pevačica planira da se uda po drugi put:
- Njihova veza je od početka sve, samo ne mirna i skladna, ali očigledno ne mogu jedno bez drugog. U poslednje vreme ne libe se da pokažu koliko se vole, pa svoje ljubljenje dele sa svetom putem instagrama.
Foto: Kurir.rs
Olivija je rekla kako su uprkos kritikama javnosti, baš simpatični:
- Slatki su kada su u toj fazi, možeš svašta da vidiš. Ana ipak ume malo da pretera, ali to je generalno u ponašanju.
O detaljima pomenutog venčanja više je ispričao Kelut:
- Kažu da bi ono trebalo da se održi na Vidovdan, u manastiru Rakovica, a gde će za medeni mesec, to još uvek ne znaju. Ne znamo da li će biti velika svadba i sa puno zvanica, kaže ja hoću, a ona neće. Verovatno će biti na kraju kako ona hoće, što smo i navikli.
Milici i Ivanu Gajiću bilo je čudno to što je kleut naveo, odnosno da pevačica ne želi venčanje sa velikim brojem zvanica.
- Ne bi me čudilo da ona na dan svadbe ipak odluči da pozove sve ljude i da im piše da dođu - kaže Gajić, a Milica dodaje:
- Što je najgore, svi bi došli.
Izvor: Kurir.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: