SrbijaDanas.com
Foto: SrbijaDanas.com
Janićijevićeva se ponovo našla na udaru.
U toku je emisija "Pitanja gledalaca" voditelj Milan Milošević pročitao je naredno pitanje za Sofiju Janićijević.
- Sofija, šta bi rekla na to da saznaš da je gospođi Zlati Petrović postavljeno pitanje ili ili i pored svih žena ona je izabrala tebe za savršenu snajku uz sledeće reči: "Posle greške koje je napravila, ona nije dozvolila da je razvlače ni slobodni ni zauzeti muškarci" - glasilo je pitanje.
- Ako je to rekla hvala joj od srca. Drago mi je da ovo čujem, mislim da kakvi se predstavimo ovde da smo takvi i spolja - rekla je Sofija.
- Majka verovatno prati dešavanja i vidi da Sofija ne flertuje ni sa kim. Naravno da nije aludirala na mene da je za njenog sina savršena snajka - rekao je Peja.
- Nemam šta da kažem. Da je vreme da majke biraju partnere i dalje ja sigurno ne bih bila ovde niti bi moji roditelji birali partnera. S obzirom da sam birala sama, sad se nosim sa svojim blamovima - rekla je Ena.
- Ja sam i govorio za Sofiju da se lepo ponašala i nikog nije vređala. Mislim da je ovako htela da pecne i Enu, mislim da je ovim mišljenjem rekla da je ona dobra - rekao je Terza.
- Ja nisam bila sa zauzetim, a niti su me razvlačili - rekla je Ena.
- Ako je htela da pohvali Sofiju kao dostojanstvenu ženu, onda nije trebala da provlači da su Enu razvlačili - rekao je Ivan.
- Zlata kad je došla ovde rekla je: "Zlata Petrović broj dva", znači ona je sama o sebi rekla sa tim razvlačenjem - rekla je Ena.
- Postupci koji su urađeni posle Nove godine, doveli su do toga da Zlata tako misli - rekao je Baki.
- Verujem da je Ena bila prva ponuđena, normalno je da misli na nju - rekla je Aneli.
Izvor: SrbijaDanas.com
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: