Informer.rs Informer.rs

Terza pao u zaborav! Milica Veličković ima novog dečka? (FOTO)

Terza pao u zaborav! Milica Veličković ima novog dečka? (FOTO)

Foto: Informer.rs

Nakon što ju je Bora Terzić kome je podarila ćerku Barbaru javno prevario u rijalitiju Milica Veličković počela je da živi punim plućima.

Pre nekoliko dana Milica Veličković se, u društvu bivšeg zadrugara Stanislava Krofaka, provodila na Januševom rođendanu, a sada je objavila sliku koja je privukla nezapamćenu pažnju javnosi.

Terza pao u zaborav! Milica Veličković ima novog dečka? (FOTO)

Foto: Informer.rs

Na pomenutoj fotografiji Veličkovićeva pozira u društvu nepoznatog muškarca, a njen osmeh pokazuje da zaista uživa i da joj Terza više ništa ne znači. Primetno je i to da je Milica posle porođaja dovela liniju do savršenstva, pa joj odevna kombinacija stoji kao salivena.

"Da li je to novi dečko", "Kakav frajer", "Lepši od Terze", samo su neki od komentara.

Terza pao u zaborav! Milica Veličković ima novog dečka? (FOTO)

Foto: Informer.rs

Podsećamo, Bora Terzić prevario je trudnu Milicu sa Sofijom Janićijević nakon čega je Veselinovićeva zauvek stavila tačku na njihov odnos.

- Nije mi lako. Kada se poljubio sa njom, a potom pričao o meni, kako me voli, prčao o detetu, a onda je legao kraj nje i zaboravio sve pozlilo mi je. On je totalni blam i za mene i za moju porodicu, a i za njegovu. Meni je njegova majka plakala, a najgore mi je što on ide laže, kune se, da se ništa nije desilo, a da li je on tolika budala da misli da je prevario tolike kamere. Ne bi me iznenadilo da i Sofija ostane trudna sa njim - rekla je tada Milica Veličković.

Izvor: Informer.rs

VAŠI KOMENTARI:

Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...

NE PROPUSTITE