Pink.rs
Foto: Pink.rs
U toku je 'Anketa', a učesnici biraju najprevrtljviju osobu u Eliti, naredna koja je imala priliku da
- Prvo ću da navedem Aneli, jedna pokvarena osoba koja ide okolo i ćoškari... Ne znam zašto ne kaže svima sve u facu. Za Eninog ujaka je pričala sve i svaša - rekla je Matea.
Foto: Pink.rs
- Sedi dole debela, nisam ja rekla ništa za Eninog ujaka - rekla je Aneli.
- Drugo mesto je razblindirana Poršelina, ide ovde okolo i skače sa k na k. Treća osoba je moj Uroš, znaš i sam šta mi pričamo u četiri oka - rekla je Matea.
Foto: Pink.rs
- Treća osoba mi je Dragana, druga osoba Poršelina, verujem da joj je otac ponosan - rekao je Milovan.
- Muvao si me ovde mesec ipo dana - rekla je Poršelina.
Foto: Pink.rs
- Ko je tebe muvao ne bih bicikl naslonio na tebe - rekao je Milovan.
- Meni ne vređa kada meni kažete da sam ja ku*va - rekla je Poršelina.
- Broj jedan mi je Kačevenda, ne verujem u ovo njihovo prijateljstvo, brzo će taq četvorka pući, drugo mesto je Jordanka, treće mesto je Sofija, prevrtljiva je i pokvarena - rekla je Branka.
Izvor: Pink.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
VAŠI KOMENTARI: