Pink.rs
Neočekivano!
Foto: Pink.rs
Upravo je počela emisija "Pitanja gledalaca", a voditelj Milan Milošević pročitao je prvo pitanje za Stefani Grujić.
- Ti si se u fulu predala Matoroj, ona se posle tri dana zaljubila u Draganu. Sada su čak i u vezi, da je zbog love, nije. Koliko se osećaš izdano i ukanaljeno? - glasilo je pitanje.
Foto: Pink.rs
- Mnogo, očekivala sam da kada uđem ovde da će se stvari promeniti. Mislila sam da se malo zavozala i da bih je ja vratila na fabrička - rekla je Stefani.
- Koliko se osećaš da si u kanalu? - upitao je Milan.
Foto: Pink.rs
- Sada kada razmislim, sve je bila pogrešna odluka. Više nemam emocija prema njoj, tu je samo bes i gađenje - rekla je Stefani.
- Dragana i ja nismo u vezi, ali moje emocije prema njoj su sve veće i veće - rekla je Matora.
Foto: Pink.rs
- Nismo se ljubile, verujem da je Stefani teško, ali je Matora ušla kao slobodna devojka, nije trebala da uđe u odnos sa devojkom koja je toliko nezrela - rekla je Dragana.
- Stefani sada priča da nema emocije, malo mi je sve kontradiktorno. Nadala se pomirenju kao kad je ušla, a sve priče koje su bile do sada mi ne piju vodu. Vidim da još uvek nije skinula prsten - rekao je Karić.
Foto: Pink.rs
- Nije bilo još uvek drvo - odgovorila je Stefani.
- Eto, mlada je, a toliko proračunata. Kada su već krenuli da iznose prljav veš, onda nek iznose sve - rekao je Karić.
- Tačno je sedam dana od kad je Matora vratila Stefani prsten. Stefani je sada u žestokom kanalu, to su stvari koje smo čuli u mitovima. Ja sam zgrožen nakon svega što sam čuo, ona se us*ala sebi u život, usr*la se što otac nije znao, što je ušla u takav odnos. Sebi se usr*la u život i to je tako - rekao je Đedović.
Izvor: Pink.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
VAŠI KOMENTARI: