SrbijaDanas.com SrbijaDanas.com

Poludela zbog njihovih provokacija: Anđelu Đuričić urnisali ovi učesnici "Elite" - Psihičko maltretiranje

Poludela zbog njihovih provokacija: Anđelu Đuričić urnisali ovi učesnici "Elite" - Psihičko maltretiranje

Foto: SrbijaDanas.com

Ovo nije dobro podnela, te se odmah požalila i otkrila šta se tačno dešavalo.

Učesnica "Elite", Anđela Đuričić čim je došla u kazino požalila se Nenadu Marinkoviću Gastozu na provokacije Sanje Grujić i Marka Stefanovića.

Kako mu je navela, oni nisu želeli da zatvore vrata kuće Odabranih dok se ona šminkala, iako ih je nekoliko puta zamolila da to urade.

- Slušaj ovo, šminkala sam se tamo gde i svaki dan, ulaze on i ona i ostave otvorena vrata. Prvi put sam ustala, drugi put isto urade, a ja sam im rekla: "Zatvori vrata, sedim i šminkam se". Posle minut su opet ostavili vrata, ja sam rekla Slađi da zatvori i oni su otvorili i rekla sam joj opet i oni otvore opet - rekla je ona, pa dodala:

- Rekli su Ivanu da kuća smrdi i da vrata moraju da budu otvorena. Posle je došla Mima i opet je bilo isto. Ja sam rekla da je to psihičko maltretiranje - govorila je Anđela.

Izvor: SrbijaDanas.com

VAŠI KOMENTARI:

Cile

Pre 10 sati

a ti kad maltretiras i svadjas se kao ludaca se deres ti nekom nesto da kazes smrduljo jebala si se u udarnom terminu na tv mirises smrdljive noge i ljubis mirises prdanjci i sta ti kome da kazes kad si se izblamirala za sve pare

NE PROPUSTITE