Kurir.rs
26.03.2025 u 09:28h • Komentari (0)
Foto: Kurir.rs
Pevačica Sandra Rešić kaže da joj nikada za nastupe nije bila potrebna reklama, jer peva na preporuku na mestima gde se uzima najveći bakšiš.
Naime, pevačica je otkrila da se ne poredi sa kolegama kada su nastupi u pitanju, te i da svi koji vole da je čuju uživo, znaju gde treba da dođu.
- Ne reklamiram tezge po ceo dan jer se dobro zna na kojim mestima ja pevam. Nastupam tamo gde je najveći bakšiš, odnosno na tezgama na kojima se unapred zakazuje, a na kojima takođe pevaju najveća imena sa naše estrade. Radim velika veselja, ne razbacujem se novcem i pametno ulažem svaki dinar, kao i što sam ranije ulagala - rekla je Sandra, koja tvrdi da su nekretnine upravo to pametno ulaganje:
- Treba se obezbediti i ulagati u nekretnine, tako da nema potrebe da se hvalim. Nikada to nisam radila. Meni je normalno da radim i pevam koliko god mogu, ali to što se ne hvalim i ne kačim sve na društvene mreže, ne znači da nemam posla.
Izvor: Kurir.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: