Republika.rs
01.04.2025 u 23:05h • Komentari (0)
Foto: Republika.rs
Pljušte uvrede na sve strane!
Današnje veče u rijalitiju "Elita 8" bilo je sve osim mirno - tresla se cela Bela kuća zbog žestokog sukoba između Luka Vujovića i Ene Čolić! Naime, nakon što je Luka imao okršaj sa Jordankom Denčić Džordi i Urošem Stanićem, u raspravu se umešala i Čolićeva, što je dodatno raspalilo atmosferu pred kamerama.
Foto: Republika.rs
Nije prošlo dugo pre nego što su pljuštale uvrede s obe strane, a situacija je eskalirala u spavaćoj sobi. Ena je prva uputila provokaciju.
- Postao si isti kao ona, smaraš nas! - zapenila je Ena na cimera, međutim, Luka joj nije ostao dužan.
Foto: Republika.rs
- Puši ku*ac, da znaš da nećeš sedeti tamo gde si sedela! - rekao je Vujović, a svađa je brzo prerasla u ozbiljan verbalni rat, a onda su počele i otvorene pretnje.
- Zapamti da ćeš imati problem kada izađeš! - rekao je Luka, a Čolićeva je nastavila sa uvredama.
Foto: Republika.rs
- Za tebe je najveći problem što spavaš sa ku*vom! - dodala je ona, a Luka joj je odmah uzvratio, ne želeći da joj ostane dužan:
- Je l' znaš koji si ti blam - rekao je Luka.
Foto: Republika.rs
- Ti si blam jer si sa čma*uljom onom - istakla je Ena.
- Ti si ološ i ku*va, najveće smeće koje postoji na ovom svetu! Govoriš to za devojku koja leži sa mnom u krevetu - dodao je Vujović, ali Ena je imala spreman odgovor:
- Ti si jedan robijaš koji glumi da je kriminalac i spava u krevetu sa ribom koja je iznameštala ljude! - izjavila je besna Ena.
Izvor: Republika.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: