SrbijaDanas.com
04.04.2025 u 09:20h • Komentari (0)
Foto: SrbijaDanas.com
Karambol u Beloj kući, sve se trese.
Sinoć u toku emisije "Gledanje snimaka", voditeljka Ivana Šopić sa ukućanima odgledala je video u kom je prikazan razgovor Ene Čolić.
Tu priča da je Luka Vujović blam jer je u odnosu sa Aneli Ahmić, nakon čega je Luka dobio reč.
- Krio sam svoju prošlost, dok se nije saznalo. Ena pre toga nije videla moje bivše devojke, pa ne može da komentariše - rekao je Luka.
- Luka se tada svađao sa Jordankom, Ena nije njega prva uvredila, on je došao do njenog kreveta i kreno da je vređa - rekao je Mateja.
- To je njegov manir genralno. Nije imao ni jedan skob sa muškarcem ovde, napada samo žene. Kada se Aneli svađala sa Đedovićem, nije skakao da je brani. Ti si jedan kuvar i miš, ćuti i sedi ped*ru jedan - rekla je Kačevenda.
- Najviše me boli i preko toga neću da pređem, to što je igrao košarku sa mojim sinom, kada sam bili u Egiptu, pričao je sa Matejom i onda je rekao "lakše mi je sada, Luka će da te čuva", a sada mi govori da sam ku*va - rekla je Ena.
- Svaki put kada uverediš Aneli, vratiću ti isto - rekao je Luka.
- On je sebe demantovao sam, kada sam ja ulazila u konflikte sa njom, skako je ovde da je brani - rekla je Kačevenda.
- Ova žena je nezadovljna svojim životom - rekao je Luka.
- Je*aću ti mamu, pi*kurino jedna - rekla je Kačevenda.
- Pretiš mi sa bivšim mužem i svojim prijateljim... Puna groblja tih tvojih, nađite mi samo lepo mesto - rekao je Luka.
- Luka ustani i reci da li si rekao da se ja je*em za lovu? - rekla je Ena.
- Nije istina, nisam to rekao - rekao je Luka.
- Marko to hoće da namesti da nije samo njegova devojka ku*va - rekla je Ena.
Izvor: SrbijaDanas.com
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: