Pink.rs
13.04.2025 u 18:54h • Komentari (0)
Nikad jača Bojana Barbi!
Foto: Pink.rs
Nakon napada dosade koji je imao Boža Džons rešio je da se posveti razgovoru sa Bojanom Barbi. Iako nije očekivao ovakav ishod, Barbi ga je zbog njegovog ponašanja rastavila na proste činioce.
- Ja se sprdam sa tobom, meni dosadno -rekao je Boža.
Foto: Pink.rs
- Ti kakav god bio ti si mentol, ja sam unikat, ti ti moraš da znaš, Da bi pričao sa mnom moraš da popraviš ponašanje za 90% -rekla je Barbi, pa zapevala pesmu "Propalica".
- Kako znaš koju pesmu volim? -pitao je Boža.
Foto: Pink.rs
- Zato što si ti propalica, naravno da voliš tu pesmu. Hajde idi slobodan ti je toalet ženski, pošto se ti osećaš, ponašaš i izgledaš kao žena. Ti si sve samo ne muškarac, daleko si ti od muškarca -rekla je Barbi.
- Želim da me udaraš štiklom. Sad da imam Prokovaču, smem da potpišem da bi sa mnom išla gde ti kažem -rekao je Boža.
Foto: Pink.rs
- Ja? Kakav si ti mučenim, muko moja, mene ne možeš da osvojiš pet godina da me juriš, seljačino prosta -rekla je Barbi.
Izvor: Pink.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: