Pink.rs
14.04.2025 u 06:49h • Komentari (0)
Ovo su svi očekivali!
Foto: Pink.rs
Nakon izbacivanja, Nenad Macanović Bebica i Teodora Delić su se dotakli Bore Terzića. Bebica ne može tako lako da zaboravi sve što se dogodilo sa Terzom i Teodorom, nastavio da joj prebacuje pa ušli u žestoku raspravu.
- Ja sam zbog tebe ostala tu, a ne zbog znojavih ukućana koji igraju fudbal. Posle svega što imamo, ti sumnjaš - rekla je Teodora.
Foto: Pink.rs
- Zašto ti sumnjaš? - pitao je Bebica.
- Zbog ovoga. Ja kad imam problem ne pričam nikome, mirno rešavam. Ti praviš ovaj haos i meni je sad sumnjivo - objasnila je Teodora.
Foto: Pink.rs
- Što me provociraš? Što ne spavaš u pola sedam? - pitao je Nenad.
- Ja sam zbog tebe. Evo nema tenzije više. Ako je to problem, rešićemo. Nabacuješ mi krivicu koju ne mogu da shvatim, jer sam ja zbog tebe bila napolju. Ja sam sedela da bih tebe videla, a ne da te provociram. To je kraj - rekla je Teodora.
U video-prilogu pogledajte detaljnije.
Izvor: Pink.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: