Alo.rs
15.04.2025 u 00:46h • Komentari (1)
Markov brat žestoko o njegovom sukobu sa Sanjinom majkom...
Foto: Alo.rs
Učesnik "Elite" Marko Stefanović prošle noći demantovao je tvrdnje svog rođenog brata Mihajla da se sa Danijelom Grujić, majkom svoje devojke Sanje, posvađao u njenom salonu, gde ga je ona navodno nazvala kopiletom, dok je on nju, prema priči, pogodio ključevima u glavu.
Stefanović je ponovio da je sa članovima porodice svoje izabranice uvek bio u sjajnim odnosima, te da mu nije jasno zbog čega je njegov brat Mihajlo to izjavio.
Foto: Alo.rs
- Oštro demantujem, šokiran sam. Ne znam zašto moj brat iznosi te gluposti i šta se dešava. Ja sam sa Sanjom u svom stanu, mi ćemo zajedno da gradimo svoju porodicu i da gradimo budućnost - rekao je Marko.
Ponovo se oglasio njegov brat, koji je ostao pri svojim tvrdnjama. Takođe, demantovao je da je tokom svojih medijskih istupanja instruiran od strane svog oca, sa kojim Marko nije u dobrim odnosima, oko toga šta i na koji način da govori.
Foto: Alo.rs
- Njihove reakcije govore da li lažem ili ne, toliko imam da kažem, nemoj on da brine o tome da li mene neko tera... Mislim da ima većih problema - rekao je Mihajlo, te je otkrio i na koji način njegovi roditelji doživljavaju sve što o njima Marko u "Eliti" govori.
- Kao i svaki roditelji, krivo im je šta im dete priređuje na javnoj televiziji, ali kad bude izašao popričaće se i videćemo za dalje - rekao je najmlađi Stefanović u razgovoru za Pink.rs
Foto: Alo.rs
Podsetimo, Mihajlove tvrdnje demantovala je i Danijela, Sanjina majka.
Izvor: Alo.rs
Mirka
15.04.2025 u 12:26h
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: