Informer.rs
Foto: Informer.rs
Pevačica Ljupka Stević na svom Instagram nalogu podelila je video u kojem je obelodanila da je postala vlasnica novog stana.
Iako nije otkrila tačnu lokaciju, Ljupka je sa svojim pratiocima podelila uvid u izgled ulaza u svoju novu nekretninu, kao i u unutrašnje prostorije. Kako je istakla, terasa će biti njen omiljeni kutak u stanu.
"Ako veruješ u Boga, čega se plašiš? Ako ne veruješ, čemu se nadaš? Iza mene je godina koja je bila najteža u životu, a koju nikome ne bih poželela. Ipak, shvatila sam da te Bog priprema za nešto veliko i uzvišeno, darujući ti blagoslov kada ne izgubiš veru nakon velikog pada i gubitka", napisala je pevačica na Instagramu, pa dodala:
"Nikada nisam izgubila veru i zahvalna sam za sve loše, a sada, hvala Bogu, uživam u svim lepim stvarima koje mi daruje i koje mi otvara svojom milošću. Hvala Gospodu na svemu."
Sudeći po snimku, Stevićeva je kupila dvoiposoban stan, a već je najavila da će jednu od prostorija pretvoriti u garderober.
Na kraju, pevačica nije mogla da sakrije sreću, pa je sela na pod, otvorila šampanjac i nazdravila sama sebi, slaveći svoj uspeh.
Izvor: Informer.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: