Blic.rs
Foto: Blic.rs
Aktuelni učesnik "Elite 8", pevač Nikola Grujić Gruja ostavio je suprugu zbog zadrugarke Milana Mime Šarac, a zatim je ljubavnica njega prevarila.
Par je nakon rijalitija bio u vezi, nakon čega su zajedno ušli u "Zadrugu 8 Elitu".
Mima, nije mnogo razmišljala, pa je Gruju prevarila i to pred kamerama.
Grujina sestra o nevernoj snajki
Ovaj njen potez oštro je tada komentarisala Nikolina sestra Teodora.
"Ma šta više da komentarišem na tu temu. Za mene je to van svake pameti! Ukoliko se sam ne bude opametio kada izađe napolje, pokušaću da mu objasnim koliko je to degutantno sve. I te kako imam razumevanja za mnoge stvari ali ovo nije prirodno", počela je ona i dodala:
"Boleština! Neću ovu priču podržati i kraj. Ja ne mogu da zažmurim na ružne reči, optužbe, na račun mog brata a o izdaji i prevari da ne pričam. Ako on bude mogao i napolju da nastavlja ovaj odnos, svu sreću mu želim sa izabranicom ali na mojim slavljima, za mojim stolom, u mojoj kući ona neće biti dobrodošla. Neki moralni kodeksi moraju da se poštuju", poručila je ona.
Nakon burnih svađa i nesuglasica, Gruja je progutao bolnu sramotu i sve oprostio Mimi.
Ipak, sreća je kratko trajala, pa je sada opet nisu zajedno, mada se malo, malo dešavaju situacije, koje nagoveštavaju da do pomirenja možda i može doći.
Izvor: Blic.rs
Ja pa ja
Pre 6 sati
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: