RedPortal.rs
09.05.2025 u 11:07h • Komentari (0)
Foto: RedPortal.rs
Bivša učesnica Elite prokomentarisala Stefanine postupke nakon ulaska u Elitu
Milica Veličković je u jednom lajv uključenju na društvenoj mreži prokomentarisala aktuelnu temu u Eliti u koju su uključeni Stefani Grujić, Danijel Dujković Munjez i Jovana Tomić Matora. 🥴
Bivša učesnica Elite prokomentarisala je odnos između Munje i Stefani koji su nakon njenog ulaska obnovili ljubavni odnos:
- Zamislite vi koliko je to obolelo... Tebi dete iz bolnice izvede žene, da napraviš haos, da ne obavestiš lika da je ćale, da ga ne upišeš kao roditelja i da nakon svega toga se za mesec dana pomiriš sa tim istim likom... Gde smo mi otišli... - prokomentarisala je Milica. 😲
Milica je potom otkrila i nove detalje Matorinog i Stefaninog odnosa, a onda je i stala u odbranu Matore sa kojom planira izlazak u klub čim izađe 😁😎:
Izvor: RedPortal.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: