RedPortal.rs RedPortal.rs

Pljuvačica ENA napljuvala MILICU kod Bore 🤯 Matora iznela nove ŠOK DETALJE o tome kako je Ena presudila njihovom braku 🤷🏻‍♀️

Ena propala u zemlju 😅...

Pljuvačica ENA napljuvala MILICU kod Bore 🤯 Matora iznela nove ŠOK DETALJE o tome kako je Ena presudila njihovom braku 🤷🏻‍♀️

Foto: RedPortal.rs

Ena propala u zemlju 😅

Na ovonedeljnim Nominacijama predmet nemilosrdnog suda ukućana bili su Ena Čolić i Bora Terzić Terza. U jednom trenutku je svoj sud iznela Jovana Tomić Matora koja je otkrila nove detalje o tome kako je Ena Čolić navodno presudlia braku Bore Santane i Milice Kemez.

- Ja sam čovek koji živi after i znam kako idu te stvari. Moram da priznam da vidim da Gastoz ima mnogo toga da kaže, ali se sada povlači i zbog Anđele i zbog sebe. Utisak večeri mi je celokupna foliraža. Moram da te demantujem da smo svi znali da su Bora i Milica varali jedno drugo.

Ena je potom rekla da je istina da je Bora išao na taj splav da vara Milicu, na šta joj je Matora rekla da ona sada namešta Boru, te je potom rekla da niko nije rekao da je Ena bila sa Borom, već da je kod njega pljuvala Milicu Kemez. Ena je potom rekla da ne želi da priča više o Bori, ali je nastavila da se brani, kada ju je Đedović napao.

- Kako kasno? Ti si rekao da ne pričam više o njemu. Ja zdušno demantujem da sam ikada imala išta sa Borom. Pričala sam sinoć o predobroj vili u Đenovićima i ja sam bila sa svojim društvom u toj vili. Bora je došao i pevao, ali nije bio ni sa jednom devojkom.

Matora je potom iznela i šta najviše mrzi u odnosu sa Enom, ističući da je ona dvolična:

- Ona sa svima spušta loptu i kalkuliše. Diže tenziju i frku, ja to mrzim. Ustala sam da kažem da nas odnos neće promeniti nikakva priča da si prostitutka.

Izvor: RedPortal.rs

VAŠI KOMENTARI:

Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...

NE PROPUSTITE