Informer.rs Informer.rs

Bora Santana orgijao sa ovom rijaliti učesnicom? Sve obelodanio sada: "Bio sam u raskidu sa Milicom tada"

Bora Santana orgijao sa ovom rijaliti učesnicom? Sve obelodanio sada: "Bio sam u raskidu sa Milicom tada"

Foto: Informer.rs

Bora Santana je za medije istakao da nije istina da je imao nešto sa Sanjom Grujić, iako se u rijalitiju potegla ta priča.

Juče je u "Eliti 8", tokom emisije "Pretres nedelje sa Milanom Miloševićem" Ena Čolić otkrila da je Sanja Grujić bila sa Borom Santanom i Filipom Đukićem. Kako je istakla, oni su navodno orgijali u stanu nakon Đukićevog rođendana.

Nakon ovih navoda se za medije oglasio Filip, koji je dematovao sve što je Ena rekla i izneo svoju stranu priče.

- Nikakve orgije nisu bile. Ja sam bio s jednom devojkom, a Bora je tada bio sa Sanjom. To je bilo posle jedne od onih žurki "Zadruge", a ne posle mog rođendana. Oni su došli na moj rođendan u jednoj vili posle i to je to - poručio je Filip.

Ubrzo nakon toga je i sam Bora Santana ponovio isto što je Đukić rekao.

- Tačno je ovo što je rekao Filip. To je bilo pre nekoliko godina, ja sam u tom periodu bio u raskidu s Milicom. Blejali smo tada, Sanja je kratko bila kod Filipa na rođendanu, a ona je tada najviše pričala sa Matejom Matijevićem. Čak su i izašli sami napolje da prošetaju i popričaju, ne znam šta se desilo tada među njima - otkrio je Bora za "Pink.rs".

Podsetimo, Ena Čolić je nedavno zapretila Milici Kemez i Bori Santani i tom prilikom je rekla da će obelodaniti imena ljudi sa kojima su oni bili dok su bili u braku.

Izvor: Informer.rs

VAŠI KOMENTARI:

Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...

NE PROPUSTITE