Blic.rs
Foto: Blic.rs
Rijaliti učesnica Rada Vasić progovorila je danas o svojoj borbi za zdravlje, zbog koje je izašla iz rijalitija "Elita".
- Pustili su me iz rijalitija zbog mog zdravstvenog problema. Bolesna sam, opet se vratio rak dojke i moram da idem na operaciju. Sutra mi dolazi Ivana, ne znam da li će Ana izaći ili ne, volela bih da izađe, a treća ćerka je dobila infarkt srca i stavili su joj stent, a to se sve desilo kada je muž Rade umro, tako da sam trenutno sama. Od sekiracije i nervoze krenuo mi je rak dojke malo je zakačilo i levo plućno krilo. Na moju bolest stres nije trebao, ali stariji smo ljudi, a bolest ne bira - rekla je Rada za "Blic".
Njena ćerka Ivana Nikolić se sad oglasila na društvenim mrežama.
Prvo je pokazala da je na aerodromu, a posle se snimala i tokom leta avionom, te je izvesno da će uskoro biti sa mamom.
- Vidimo se - navela je ona, uz emotikon srca.
"Čekam da se operišem"
Podsetimo, Rada je danas pričala:
- Deca se sekiraju i plaču, čekam da se operišem, pa daće Bog da sve bude dobro. Ani je sad najteže, sa svim ćerkama sa čujem, a ona je u "Eliti" i ne može da dobije nikakve informacije. Deca su mi najveća podrška, a pre je bio moj Rade. Ivana mi odmah sutra dolazi da vidimo da li ćemo naći dobru privatnu kliniku, a ako ne onda će da me vodi u Nemačku da bih mogla da imam operaciju, to moram što pre.
- Neraspoložena sam i nije mi sve jedno kad znam i kad vidim, a imam i bolove. Sve i da sam bolesna, dok mogu volim da budem pozitivna, da se nasmejem i da pričam - priča Rada kroz osmeh i dodaje da joj period rijalitija nije teško pao - dodala je Rada.
Izvor: Blic.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: