Informer.rs
30.05.2025 u 00:04h • Komentari (0)
Foto: Informer.rs
Nenad Marinković Gastoz odrastao je u Svilajncu, a njegova porodična kuća još uvek nema ni fasadu.
Nenad Marinković Gastoz koji se trenutno takmiči u rijaliti programu "Elita" odrastao je u Svilajncu u skromnoj porodičnoj kući.
Foto: Informer.rs
Ekipa "Paparazzo lova" posetila je rodno mesto rijaliti učesnika, a zahvaljujući tim kadrovima imali smo prilike da vidimo kako njegov dom izgleda. U pitanju je višespratna kuća koja još uvek nema fasadu, ali ima veliko dvorište, dok iznutra odiše skromnošću i toplinom. U trpezariji se nalazi veliki sto sa kožnim stolicama, a zid krasi neobičan sat sačinjen od brojeva koji su samo nalepljeni zid i zauzima veći deo svetle površine.
Dvorište je okruženo metalnom ogradom, a odmah do njih nalazi se kuća prvih komšija. Iza kuće, kako se vidi na fotografijama, smeštena je gomila starih stvari.
Foto: Informer.rs
Podsećanja radi, Nenad Marinković Gastoz smuvao se sa Anđelom Đurišić, a nedavno je na društvenim mrežama osvanuo video klip u kojem priznaje da je u vezu sa njom ušao samo zbog para.
Izvor: Informer.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: