Kurir.rs Kurir.rs

OVO JE NAJVEĆI SKANDAL NAŠE POZNATE RIJALITI ZVEZDE! Posle nastupa uneredila ceo hotel, vršila nuždu na svakom ćošku: Osoblje moralo da reaguje!

OVO JE NAJVEĆI SKANDAL NAŠE POZNATE RIJALITI ZVEZDE! Posle nastupa uneredila ceo hotel, vršila nuždu na svakom ćošku: Osoblje moralo da reaguje!

Foto: Kurir.rs

Miljana Kulić svojevremeno je nastupala po dijaspori, kada je napravilča skandal o kom i dalje bruje mnogi.

Naime, kontroverzna nišlijka je bila smeštena u jednom od hotela koji se nalaze u gradu, gde je uzvodila svoj perfomans. Iako su sve vreme uz nju bili majka Marija Kulić i njen tadašnji dečko Nenad Macanović kako Miksi ne bi napravila neki skandal, situacija sa rijaliti zvezdom je tada je izmakla kontroli.

Kako je pisao Kurir, rijaliti zvezda je tada napravila skandal, ali je prevazišla i samu sebe. Kulićeva je nakon tezde, otišla u smeštaj, gde je boravila i napravila neviđeni haos.

Ona je vršila nuždu gde je stigla, a kada je trebala da napusti hotel, čistačice su neurednost i aljkavost prijavile menadžeru hotela, koji je brzo reagovao i zahtevao od Nišlijke s obzirom na okolnosti da dodatno plati čišćenje sobe i prostorija gde je vršila nuždu.

Podsetimo, posle svađe u porodičnom domu u Nišu Miljana Kulić zadržana je na lečenju u psihijatrijskoj ustanovi, a tim povodom se oglasio i Zola.

- Stvari koje Miljana dopušta da joj se dešavaju su veoma loše. Čuo sam od Marije da su se takve stvari dešavala ranije, ali dok je bila sa mnom to se nije desilo nikada. Događalo se da burnije raguje da se posvađa, ali ovako da ne mogu da je obuzdaju nije. Mnogo mi je krivo što se dovodi u takve situacije. Šta će joj ovakvi stresovi zbog kocke i takvih stvari!? Već je u godinama kada bi drugačije trebalo da posmatra život - kaže Zola za Informer.

Izvor: Kurir.rs

VAŠI KOMENTARI:

Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...

NE PROPUSTITE