Republika.rs
Taki sve otkrio!
Foto: Republika.rs
Među brojnim zvanicama, članovima porodica i prijateljima takmičara, pažnju javnosti posebno je privukao jedan neočekivani gost - Radomir Taki Marinković, otac kontroverzne rijaliti zvezde Maje Marinković. Njegovo prisustvo izazvalo je veliku pažnju kako među prisutnima, tako i na društvenim mrežama koje su u trenutku preplavljene fotografijama i spekulacijama.
- Došli smo da podržimo finaliste i neka pobedi ko je najbolj. Boži Džonsi ide podrška, telefone u ruke i glasajte - poručio je Taki.
Foto: Republika.rs
Komentarisao je sukob Kristijana sa Pecom i Necom
- Nisam to mnogo ispratio. Ja sam dugogodišnji Kristijanov prijatelj, išao sam sa njim u školu, neka pobedi ko ima najviše fanova, tako sam ja i za Kristijana i za Božu Džonsa - naveo je.
Foto: Republika.rs
Dotakao se Maje i Flipa Cara
- Kada je Maja dobro, ja sam još bolje. Maja se vratila u normalnu, bila je u Dubaiju na godišnjem odmoru, a sada opet ide na jednu lepu destinaciju, u Italiju da snima neku reklamu, tako da je Maja uvek nekom fazonu. VIdeli ste pre neko veče kako je bila nasmejana - istakao je Taki i nastavio:
- Nisam tužibaba, nećemo mi nikoga da tužimo. Policija i sudstvo gledaju TV, svi su upućeni, pa neka svako radi svoj posao. Obavešten sam o svemu, ne želim da dajem nebintnim nasilnicima na značaju. Ne želim nikome da završi za rešetaka, ali svakome po zasluzi. Ipak su to žene, stop nasilju, ja sam samohrani otac, obožavam žene, imam posebna neka osećanja, ne želim nikome ružno u životu.
Otkrio da ima novu devojku.
- Zaboravio sam sve te devojke, imam trenutno nekog. Maja je nije upoznala, ona ima svoj život, ja svoj, to je daleko od njenih očiju. Maja do sada nije videla nijednu moju devojku, portali i mediji, to je drugo. Maja nije glupa, ona je zrela devojka, ali ja to držim za sebe - rekao je Taki.
Izvor: Republika.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
VAŠI KOMENTARI: