Pink.rs
19.06.2025 u 11:09h • Komentari (0)
Foto: Pink.rs
Ovo nikako niste smeli da propustite!
Sreda u Eliti rezervisana je za emisiju "Pitanja gledalaca". Voditelj Milan Milošević naoružao se pitanjima koja su vas najviše zanimala, a takmičarima je tokom čitave noći kapljala znoj sa čela zbog mnogih priča koje su isplivale na površinu.
Foto: Pink.rs
Voditelj Milan Milošević pročitao je prvo pitanje za Aneli Ahmić, koje se ticalo Ene Čolić, a ubrzo je došlo i do verbalnog sukoba među njima.
- Proglašena si za učesnicu sa najboljom samokontrolom. Počinje li ta kontrola da popušta kada je reč o Eni? - glasilo je pitanje.
Foto: Pink.rs
- Prvi put si joj pretila - rekao je Đedović.
- Naravno da izazove u meni neki bes jer mi je njenih prozivki i monstruoznosti preko glave, a ja jesam na prvom mestu kada je u pitanju samokontrola. Ja nisam uličarka koja se tuče već zrela žena i ozbiljna majka tako da imam kontrolu. Moje pretnje su u prazno i dogode se samo kad me isprovocira. Čula sam negde da je i ona proglašena kao takmičarka sa samokontrolom, ali ona je nema i trebala bi se u mnogim situacijama kontrolisati. Ja da nisam kontrolisana pokazala bih to u više navrata kada me izazivala i pokazivala na to crveno stanje. Ne postoji osoba koja u meni može izazvati gorčinu jer ja to ne posedujem - rekla je Aneli.
- Ja se njoj ne obraćam i ne provociram je van stola. Ja nju ne diram uopšte apsolutno. Ona mene prva vređa, a ja nju više ne spominjem i ne provociram. Ona bi volela da je vređam - rekla je Ena.
Voditelj Milan Milošević pročitao je naredno pitanje za Nenada Marinkovića Gastoza.
- Kako to da za devet meseci: "Zaljubljen sam" nije preraslo u: "Volim te" i šta je falilo do toga da dođe? - glasilo je pitanje.
- Ne znam šta joj je potrebno da izgovorim to, ako joj moja dela do sada nisu pokazala, ja ne znam. Mislim da trebamo još kilo soli da pojedemo zajedno da bi došlo do toga, a kada bi rekao njoj da je volim - onda ne znam kako bih gledao na ono što sam pre imao. Mora mnogo toga još da se desi, a to je krupna stvar da bih je tako olako izgovarao - rekao je Gastoz.
- Ja sam uvek dobijala: "Draga si mi" na moje: "Volim te" - rekla je Anđela.
- Ne nego sam ja nju pokušavao uvek da navučem da mi kaže da me voli, a ona se šalila i onda sam se ja uvek šalio da mi je draga - rekao je Gastoz.
Voditelj Milan Milošević dao je reč Jordanki Denčić kako bi prokometarisala odnos Anđele Đuričić i Nenada Marinkovića Gastoza.
- Ljudi što napadate Gastoza što nije rekao Anđeli: "Volim te", kad čovek to nije osetio - rekla je Jordanka.
- Ona uvek kaže šta on misli - rekao je Gastoz.
- Ne mogu da verujem da oni ne mogu da se gledaju očima i sve vreme jedno drugo lažu. Ovde nema lj od ljubavi, nije normalno da joj nije rekao da je voli. On ne bi podneo da nije istaknut ovde i ne bi podneo da on komentariše druge teme jer je on ego manija. On želi da svi o njemu pričaju - rekao je Mateja.
- Meni je u početku smetalo da me on ljubi kad imam karmin, ali kako je moja emocija rasla, sve sam više htela da me ljubi - rekla je Anđela.
Stefan Karić prišao je Nenadu Marinkoviću Gastozu kako bi mu pružio podršku u sukobu s Anđelom Đuričić i tom prilikom ga posavetovao kako da obrne sve u svoju korist i ne dopusti Anđeli Đuričić da spinuje priču i gazi ga zajedno sa svima.
- Što ti njoj ne kažeš: "Je l' ti ovim reakcijama pokazuješ da me voliš? To što si mi rekla da me voliš, je l' to dokaz?" - rekao je Karić.
- Ne, evo ima poligon da mi pokaže koliko me voli - rekao je Gastoz.
- Ovo je ružno, sada sam joj rekao - rekao je Karić.
Voditelj Milan Milošević pročitao je naredno pitanje za Aneli Ahmić.
- Hipotetički da je Lukin otac izjavio da rodiš devet sinova da te nikad ne bi prihvatio i da se džabe trudiš da uđeš u familiju Vujović, kako bi reagovala? - glasilo je pitanje.
- To ide na njegov obraz, nije mi nimalo lepo što spominje decu uopšte. To mi je baš ružno što je izjavio jer ako išta može da te spoji s nekim, to je dete - rekla je Aneli.
- Šta priča ova žena? Je l' tebe dete spojilo sa Asminom ili ne? Dete je plod ljubavi, a ne kako je već nastalo - rekao je Gastoz.
- On priča kao da ja na silu želim da budem u porodici Vujović, ali ja to ne želim. Niti ću ja pokušavati da budem u porodici Vujoviću u kojoj neću biti prihvaćena i on priča o sebi. Ja ću biti s Lukom - rekla je Aneli.
Voditelj Milan Milošević dao je reč Eni Čolić kako bi prokomentarisala odnos Luke Vujovića i Aneli Ahmić, ali i oglašavanje njegovog oca Baje.
- Ja shvatam da ovde pričaju svašta po rijalitiju zbog glasova, ali njen izgled i ponašanje je katastrofa. Ona je totalno nepismena, a njegova bivša žena je totalna suprotnost od Aneli. Njemu tata želi najbolje i zato je odvaja od nje - rekla je Ena.
- Ja imam pravo da ne verujem u ovo, a mi sve što imamo, on nam je kupio i ja ne mogu da ga pljujem - rekao je Luka.
- Ovo je katastrofa da se otac i sin takmiče ko ima više love - rekao je Ivan... (pročitajte celi članak)
Izvor: Pink.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: