SrbijaDanas.com
Foto: SrbijaDanas.com
Ova Elita trajaće tačno 315 dana, a za to postoji dobar razlog.
Kako je direktorka zabavnog programa televizije Pink, Milica Mitrović juče objavila, superfinale "Elite 8" održaće se u subotu 19. jula, što je od svih osam sezona ovog rijalitija do sada, najdalji datum, budući da su se sve prethodne završavale u prvoj polovini sedmog meseca.
Takmičari koji su u rijalitiju od prvog dana, u Beloj kući će provesti čak 315 dana, a kako prenosi "Republika", razlog toga što se finale neće održati nedelju dana ranije, jesu Nenad Marinković Gastoz i Anđela Đuričić, koji su inače i glavni favoriti za pobedu, ako je suditi po anketama.
Naime, kako otkriva izvor blizak produkciji, početkom jula se očekuje šok-bomba informacija, koja će uneti dodatni nemir među ukućane, a produkcija želi da se cela priča iskristališe i razreši do kraja rijalitija.
- Sukob Anđele i Gastoza koji je nastao zbog Pavla Jovanovića je potpuno preokrenuo tok rijalitija. Kako sam čuo, uskoro će se saznati još jedna šokantna informacija i publika će želeti da vidi rasplet ove situacije, pa će ova Elita trajati 315 dana - započeo je izvor za "Republiku" i dodao:
- Ovo će totalno poremetiti Anđelu i Gastoza, ali će sigurno uticati i na druge odnose u Beloj kući. Ono što je sigurno, jeste da nas očekuje zanimljivo superfinale, ali i emisije "Narod pita" koje će se emitovati tokom letnje pauze do "Elite 9".
Izvor: SrbijaDanas.com
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
VAŠI KOMENTARI: