Telegraf.rs
Foto: Telegraf.rs
Bivši rijaliti učesnik, Marko Đedović, kupio je stan u Valensiji, u Španiji.
Podsetimo, Marko Đedović je iz "Elite" morao da izađe vanredno zbog zdravstvenog stana, a sada je otkrio da je od honorara odlučio da kupi stan u Valensiji i da ga je već kaparisao.
Foto: Telegraf.rs
- To je već rešeno. Stan je u Valensiji, gledali su moji nešto tamo, kaparisali smo. Ipak ću uzeti taj veći što smo gledali. Inačem moja majka se bavi nekretninama. Idem na more, da osetim tamošnju energiju - otkrio je Marko Đedović koji je ranije kupio stan u Beogradu, za koji je iskeširao 250.000 evra.
- Na osnovu onoga što vidim po mrežama i čujem u narodu bez dvoumljenja favorit je Anđela Đuričić. Izašao sam napolje, svi živi podržavaju Anđelu, naravno tu su i Gastoz, Ena, Aneli, Karić i to su ljudi koji će biti u top pet, ali sve zavisi kako će ići glasanje. Po onome što sam video, Anđela je glavni favorit - izjavio je Marko Đedović.
Izvor: Telegraf.rs
Mirka
Pre 14 sati
Cile
Pre 17 sati
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: