Pink.rs
Foto: Pink.rs
Takmičari su imali prilike da pogledaju uspomene Aneli Ahmić i sve njene ljubavne odnose u poslednje dve godine, a ona je otkrila kako se oseća nakon svega što je ugledala.
- Bilo je lepo za gledati - rekla je Aneli.
Foto: Pink.rs
- Šta ti je najemotivnije? - upitao je Milan.
- Pogodila me scena kad plačemo Janjuš i ja, ali dobro - rekla je Aneli.
Foto: Pink.rs
- Mnogo je bilo dirljivih scena, ali meni je prelep video taj početak. Ove svađe su da se naježiš, ali ovo su verovatno dve godine unazad i dirljive su scene. Više je bilo koliko smo kontradiktorni na klipu i sećam se mnogo lepših scena nego što je prikazano. Svako ko govori da je bila fejk prošle godine, ovde se vidi da ga je iskreno voleo - rekao je Luka.
- Ona je rekla da goru svađu od mene i Marka nije videla, ovo su lepi filmovi samo različiti muškarci - rekla je Sanja.
Foto: Pink.rs
- Mogu da uporedim samo moj klip i njen i takve kao ona ne mogu nikad da mi morališu nikada, bolje se pokrij i ćuti ušima. Kalašturo jedna, ološe raspali. J*bem vam mater svima - rekao je Marko.
- Nasilniče dosta - rekla je Aneli.
- Ovo s Lukom nema veze s mozgom, a što se tiče Janjuša, bila sam svedok svega. Ovde je sve isto samo su različiti likovi, dovedite joj pitbula sledeće godine - rekla je Milena.
- Odnos s Matejom i deluje baš kao što su pričali, nema šta lepe su uspomene. Mislim da joj Luka prija i da se zaljbuila, ništa više od toga - rekla je Anđela.
Izvor: Pink.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
VAŠI KOMENTARI: