SrbijaDanas.com SrbijaDanas.com

Vanredno oglašavanje Velikog šefa u ponoć: Zbog ovoga se njima obratio mimo programske šeme

Vanredno oglašavanje Velikog šefa u ponoć: Zbog ovoga se njima obratio mimo programske šeme

Foto: SrbijaDanas.com

Veliki šef je odlučio da označi početak žurke, ali se obratio i odabranima iz jednog, veoma važnog razloga.

Veliki šef poslao je iznenađenje za Odabrane pred večerašnju žurku, koje je unelo obezbeđenje.

Učesnici koji su se ove nedelje našli u Odabranima odmah su se okupili oko stola, pa i korpe, te su podelili sve na ravne časti i zajedno se dogovorili oko toga ko će šta da uzme. Potom je usledilo i pismo.

Veliki šef poslao je pismo na adresu Bele kuće pred početak žurke, kao i novac za večerašnji provod, a ovonedeljni vođa Teodora Delić ga je pročitala cimerima, a potom im razdelila budžete.

Mimas je trebao da odluči kome će od svojih cimera dati 100, kome 200, a kome 300 dinara, dok će Odabrani dobiti po 500 dinara, a kad sav novac bude raspodeljen mogu da krenu u kazino i uživaju u još jednom ludom provodu.

Inače, Amidži šou koji se daje pre žurke u Eliti, obično traje duže, no ovog puta se izgleda minimalno izmenila programska šema, te će žurka početi nešto ranije.

Izvor: SrbijaDanas.com

VAŠI KOMENTARI:

Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...

NE PROPUSTITE