Republika.rs
18.07.2025 u 17:51h • Komentari (0)
Foto: Republika.rs
Od ovoga se neće oporaviti!
Danas učesnici "Elite 8" imaju priliku da vide poruke najbližih, a tokom poruka koje je dobio Stefan Karić došlo je do drame sa Anđelom Đuričić. Naime, ona je na snimku videla bivšeg zadrugara Pavla Jovanovića, koji nedeljama unazad iznosi dokaze o njihovom pređašnjem ljubavnom odnosu, što Anđela oštro demantuje. Anđelu su posebno pogodile reči Osmana Karića, pa je odmah skočila.
- Ajmo jedan aplauz. Sjajno, divni neki ljudi - prokomentarisala je ironično Anđela Đuričić, a onda je Stefan Karić dobio reč, te priznao da je iznenađen.
- Videli smo moju Andreu, moju ljubav, moju porodicu. Iznenadio sam se kad sam video Pavla, nisam očekivao, ali dobro - rekao je Karić.
- Samoporozvani kralj rijalitija je blam rijalitija. Njegov otac je ponovo iskoristio više reči za mene, nego za svog sina - kazala je Anđela.
S druge strane, Anđelu niko nije pozdravio od prijatelja Nenada Marinkovića Gastoza. Ona je priznala da je to i očekivala. Gastoz je zbog reči podrške svojih prijatelja sve vreme imao osmeh na licu, jer su mu poručivali da su svim srcem uz njega.
- Tu su svi moji prijatelji. Moj Tozla, devojka njegova, prijatelj advokat, kao i Pegi. Očekivao sam da vidim brata. Ne znam što se nije snimio - kazao je Gastoz.
- Nisam očekivala da će me pozdraviti, ali ja ih pozdravljam - kazala je Anđela.
Izvor: Republika.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
VAŠI KOMENTARI: