Informer.rs
Foto: Informer.rs
Vidno alkoholisan Stefan Korda izbačen je sinoć sa žurke u Beloj kući nakon intervencije obezbeđenja, saznaje Informer.
Elitari su se juče ponovo okupili na velelepnom imanju na tradicionalnoj žurki koju Pink produkcija organizuje povodom završetka rijalitija, ovog puta u znatno opuštenijoj atmosferi.
Foto: Informer.rs
Takmičare "Elite 8" do ranih jutarnjih sati zabavljala je Katarina Živković, ali je nešto posle ponoći došlo do incidenta koji je izazvao Stefan Korda.
On je u pripitom stanju verovatno tragao za bivšom devojkom Anom Nikolić, ali kako bi sprečilo potencijalne probeleme, obezbeđenje je udaljilo Kordu sa prostora gde se odvija proslava.
Foto: Informer.rs
Prvo mesto u osmoj sezoni "Elite" osvojio je Nenad Marinkovć Gastoz, a u prvoj izjavi nakon proglašenja pobednika on je otkrio gde planira da potroši novac od pobede.
Izvor: Informer.rs
amerika
Pre 18 min
Cile
Pre 1 sat
Beba
Pre 6 sati
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: