SrbijaDanas.com
Foto: SrbijaDanas.com
Ovog puta je odlučio da joj ne ostane dužan.
Nenad Marinković Gastoz, pobednik osme sezone rijalitija "Elita", već danima ne prestaje da bude tema broj 1 o kojoj bruji čitav Balkan. Mnogi koji su sa njim delili prostor, boraveći u Beloj kući, konstantno upućuju pogrdne reči na njegov račun, nazivajući ga folirantom i glavnim razočarenjem sezone.
Ona koja u tome prednjači, svakako je Milena Kačavenda, kojoj Marinković više ne želi da ćuti, te je odlučio da joj žestoko uzvrati.
Na samom početku Gastoz nije mogao da se seti ko je Milena Kačavenda ukazijući na to da njenom liku i delu ne pridaje nukakav značaj, a onda je razvezao jezik:
- To je ona što je ušla da dva puta ispriča svoju priču? Ne znam ko su ti nebitnjakovići, od trenutka kad je napustila superfinale, znao sam da nešto nije uradila kako treba. Ona mi je najveće razočaranje, žena ne može da izbaci neke stvari iz usta i nek ih zadrži tu. Sve se desilo spontano, ali sa Matejom na primer imam neki kul odnos. Ovde nisam ni očekivao da se sprijateljim i da tražim kumove, braću i sestre, nego da izmem lovu i da idem ikući - rekao je Gastoz.
Verujemo da će se njihov sukob dodatno produbiti, te da će u danima koji slede, tek dobiti svoj epilog.
Izvor: SrbijaDanas.com
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: