Kurir.rs
Pesma "Nikada više" plaćena je od strane pevačice Ivana Šašić koja tvrdi da je Braji dala novac...
Foto: Kurir.rs
Ivana Šašić nedavno je otkrila da je pesma "Nikada više" koju izvodi Rada Manojlović, bila namenjena prvo njoj.
Bivša rijaliti učesnica i pevačica tvrdi da je za tu numeru dala 5.500 evra Draganu Brajoviću Braji.
Ostala bez pesme
- Platila sam pesmu koja je otišla drugome. Dogovor je bio da uzmem neke tri pesme i dala sam oko 5.500 evra što je bilo jedna pesma. To je bilo 2007. godine. Braja mi je poslao pesmu, imam još uvek demo snimak, u međuvremenu sam ostala drugom stanju. Nakon toga, bila sam u Beču, gledam TV i vidim Rada Manojlović i moja pesma "Nikada više". Gledam i ne verujem šta mi se desilo. Niti me je obavestio, niti mi je rekao. Da ja nisam dala novac, pa u redu. Pojeo vuk magarca - govorila je Ivana za TV Hype i otkrila da nikada nije tražila pare nazad.
- Nisam tražila da mi vrati novac, nisam se čula ni sa Radom, ona je tada bila klinka. Braja je tu kriv - dodala je Šašićeva.
Osuda zbog trudnoće
Pevačica je u jeku svoje popularnosti ostala u drugom stanju, a sada ističe da je to svakako bilo nešto što je duboko i iskreno želela.
- Ja kao roditelj znam da je jedina beskrajna ljubav prema detetu. Kada sam izdala svoj prvi album za Grand 2006. godine, zaista sam mnogo uložila, 2007. sam ostala u drugom stanju, a već sam krenula da radim drugi album. Svi su mi rekli "Gde sad da rodiš dete, toliko si uložila, sad ti je vreme za karijeru" . U tom trenutku sam napravila pauzu, ja sam se napevala celog života, a ovo je nešto što želim celog života. Tako da sam napravila pauzu od pet godina i rodila dva sina. Čak sam rodila u istoj kalendarskoj godini, razlika je deset meseci. Pet godina pauzu sam napravila da budem samo mama, da ih upoznam, da budem sigurna da kad ih ostavim i odem na posao, da će znati da kažu "Boli me, gladan sam" ili bilo šta. Posle toga sam nastavila da radim i mnogo više nego pre toga - iskreno je istakla Ivana za Grand.
Zahvalna mužu za prevaru
Nakon prevare koju je počinio njen suprug priznaje da mu je zahvalna jer je videla njegovo pravo lice.
- Hvala mužu što me je prevario, ja sam se rešila budale. Hvala mu, jer drugačije ne bih mogla da ga se rešim. Moja greška je bila u izboru, ja se moje greške reših - rekla je Ivana Šašić.
Jednom prilikom je otkrila da prevaru koju je doživela od svog partnera nije mogla da predoseti.
- Ja nisam mogla da ostanem živa od njega, to je bilo zvanje svaki dan, po ceo dan - rekla i dodala da li nakon toga može da veruje nekom muškarcu:
- Koju zvezdu da mi skine da bih mu poverovala da je to tako. Nemam više to čime bi mene neko osvojio, neka bude normalan i čovek, ništa drugo mi ne treba. Ja laž prezirem, veliki sam protivnik toga.
Izvor: Kurir.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: