Pink.rs
18.08.2025 u 04:06h • Komentari (1)
Foto: Pink.rs
U toku je emisija "Narod pita", voditeljka Dušica Jakovljević večeras je ugostila Sofiju Janićijević, Uroša Stanića, Borislava Terzića Terzu i Mateu Stanković. Usledilo je unošenja cveća koje je stiglo za Sofiju:
- Sofija, kraljice, lepotice, gledamo te i podržavamo. Tvoja podrška iz Holandije - pročitala je Sofija čestitku koja je stigla uz buket.
Foto: Pink.rs
- Meni je ovo presmešno. Vidim i sliku gde je dobila cveće i piše da se zahvaljuju na saradnji. Vidim i žiro račun koji se ne podudara sa cevćarom. Otvara sama sebi fan stranice. Ja sam pokazao dokaze, da demantujem budaletinu. Ona je taj žiro račun objavila i ona ima dil sa Dačom da otvara lažne profile. Bile su joj uzor Luna i Anđela, a ova je fijasko ljubavnica. Ušla je planski da rasturi veridbu i uništi trudnicu, ali nije uspela, pa joj se smere narod. Ucenjivala je Atmira Albu ako joj ne bude slao nameštaj da će sve poslati njegovoj ženi. Kad je ona ušla on je otišao u Tursku jer je imao problem sa srcem. Bila je preduzetnik od 2021. godine do 2022. godine, od kada je njena firma u blokadi. Kad je prestao da je finansira i kad je prestao da šalje nameštaj ona je dugovima.
- Ja sam i dalje vlasnica. Ovo za Atmira je glupost. U blokadi je zbog mojih dopsinosa, a ne dugova. Dečko je ispao pre mene tako da mi je nebitan - rekla je Sofija.
Foto: Pink.rs
- Čovek se oglašavao za Pink.rs. Rekla je da je sa njim bila 7 godina, a bila je godinu dana - rekao je Uroš.
- Drago mi je da je čovek živ, da mu nije stalo srce. Mogao je da se oglasi bilo ko. Nemoguće je da se takav čovek oglasi. Imao bi jednu fotografiju da smo bili zajedno. Svaki dan izlazi nešto novo i svaki dan sebe upoznajem onako kako se ne poznajem - branila se Sofija.
Foto: Pink.rs
- Govorila je da je išla u Skoplje da radi kao kvazi manekenka, a to je bio paravan za njenog oca jer je radila oko šipke. Kad je njena majka došla onda je počela demantuje i postala je presmešna. Meda su svi njeni oženjeni muškarci. Hoćeš da pričam o Stefanu ili Draganu animirko? Sa Atmirom nije bila u vezi nego je bila k*es kombinacija- istakao je Uroš.
- Cela njegova porodica je k*es kombinacija. Nebitan si mi - rekla je Sofija.
- Ti si jedna niskobudžetna sponzoruša koja je došla da rasturi jednu vezu. Što se bojiš toliko Atmira Albe? Zahvali se sama sebi na cveću jer si ga sama i kupila - rekao je Uroš.
- Ne može žena da rodi dete i da opere svoju prošlost - rekla je Matea.
- Pričajte o svojim sra*ima, a dete batalite - rekao je Terza.
- Sofija treba da uđe u devetku i da rodi jedno dete, pa da opere svoju prošlost - dodala je Matea.
- Ja mogu da pomislim da ste sve i dogovorili - rekla je Matea.
- Jako ste ograničene. Jesmo li se dogovorili da izgubi mleko? Jesi li ti bolesna? - skočio je Terza.
U video-prilogu pogledajte detaljnije
Izvor: Pink.rs
Mirka
Pre 15 sati
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
VAŠI KOMENTARI: