Alo.rs
Foto: Alo.rs
Majka pobednice Zadruge 1, Kije Kockar, Nadica Zeljković, svojevremeno je i sama odnela pobedu u pomenutom rijalitiju.
Međutim, nakon izlaska iz šou programa odlučila je da se povuče iz javnog života i vodi miran i povučen život.
Foto: Alo.rs
Ostala je verna svom poslu i nikada nije imala potrebu za medijskim eksponiranjem.
- Nadica časno i pošteno radi svoj posao i u kraju gde živi svi je poznaju. Ona je žena iz naroda, nema potrebu da se eksponira. Živi svoj život, ima svoj krug ljudi koji je poštuju, a svako za nju ima samo lepu reč - otkrio je izvor za Blic.
Foto: Alo.rs
Inače, Kijina majka je i pre rijalitija radila kao konobarica u jednom restoranu u Zrenjaninu, a i nakon pobede govorila je da je nagrada od 50.000 evra neće promeniti i da će nastaviti da radi ono što najbolje zna.
- San svakog konobara je da otvori restoran, da ima četiri stola i nekoliko stolica. Biću ponovo konobarica, dočekivaću goste i reći: "Ovo je vaš sto" - govorila je ranije Nadica, a mnogi su je tada hvalili kao izuzetno skromnu ženu.
Izvor: Alo.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: