Republika.rs
Sita Ahmić se oglasila.
Foto: Republika.rs
Nakon burne noći u rijalitiju "Elita 9" u emisiji "Pretres nedelje" kada je Asmin Durdžić ispričao sve detalje o odnosu sa bivšom partnerkom Aneli Ahmić i njenom sestrom Sitom Ahmić, ona se oglasila.
Naime, Sita je na Instagram storiju objavila snimak Asmina iz Elite, te udarila na njegovo držanje i oblačenje u rijalitiju.
Foto: Republika.rs
- Dva različita stajlinga baj milioner, prljavi peksin, zapušteni seljak, gledajte telo pokrete i mucanje - napisala je Sita na Instagramu.
Podsetimo, Luka Vujović isprovocirao je Asmina o navodnom sinu kog nikada nije želeo da prizna.
Foto: Republika.rs
- Mene je sramota da ljudi ne znaju i treba da pitaju da li imaš sina - rekao je Luka.
- Nemam...Ta slika je nastala 2011. godine ili 2012. godine, imao sam stariju ženu, bio sam sa njom u se*s kombinaciji, palio sam se na starije žene tada, a ona je imala sina dve ili tri godine. Slikao sam se sa sinom, njen muž je mrtav. Objavio sam na Fejsbuk, gde meni druga žena piše - rekao je Asmin.
- S obzirom da ti ne vidiš svoju ćerku, ja to poštujem - rekao je Luka.
- Ja sam s tom drugom ženom hteo da budem u odnosu, napisala mi je da je lep dečak, ja sam napisao: "Vidiš kako pravim lepu decu". Koleginica od te devojke koja mi je to napisala je napisala da čestita. Što nema čestitke od mog oca ili majke?! - rekao je Asmin.
Izvor: Republika.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
VAŠI KOMENTARI: