Blic.rs
Foto: Blic.rs
Marko Janjušević Janjuš i ove godine učestvuje u rijalitiju "Elita", te će ponovo probati da dođe do pobede koja mu uporno izmiče.
- Ističem za sebe da sam human. Ja ću 20 posto moje zarade iz "Elite" dati u dobrotvorne svrhe - rekao je, a učesnici su mu aplaudirali.
- Koliko je dvadest odsto od 450 hiljada? - pitao je, a onda je nastao muk.
On smatra da će ove godine odneti pobedu, a tvrdi da će pola nagrade takođe dati u humanitarne svrhe.
- Narod očekuje moju pobedu ove godine. Od 100.000 evra ću 50 odvojiti u humanitarne svrhe - kazao je Janjuš.
- Imam para otkad sam prestao da kockam. Ne trebaju mi. Dakle, gospodine Mićo, moja vrlina je humanost - zaključio je Janjušević u razgovoru sa Lepim Mićom.
Završio sa Majom u krevetu
Starleta Maja Marinković i Marko Janjušević Janjuš otkako su ušli u Elitu 9 ne odvajaju se jedno od drugog.
Maja i Janjuš su otišli u rehabilitaciju gde su su se prisećali starih uspomena, a u jednom momentu su oboje ležali na krevetu.
- Ja moram sam da spavam, ako ti dođeš - rekao je Janjuš.
- Jao jao, Jaško - dodala je Maja.
- Ma možemo da sednemo da pričamo - dodao je Janjuš.
Izvor: Blic.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
VAŠI KOMENTARI: