SrbijaDanas.com SrbijaDanas.com

Afera sa oženjenim skupo košta: Ovo je tajanstveni partner Aneli Ahmić, starleta raskrinkana

Afera sa oženjenim skupo košta: Ovo je tajanstveni partner Aneli Ahmić, starleta raskrinkana

Foto: SrbijaDanas.com

Ova nova saznanja ponovo su pokrenula lavinu komentara na društvenim mrežama, a mnogi gledaoci sada s nestrpljenjem čekaju Anelin odgovor i objašnjenje - posebno jer se čini da više nema prostora za poricanje.

Tokom sedme sezone rijalitija "Elita" neprestano su kružile priče o navodnom odnosu između Aneli Ahmić i oženjenog muškarca po imenu Alen, o kome je, između ostalih, govorila i njena majka Jasna Ahmić Grofica prilikom posete ćerki tokom proslave Nove godine. Iako je Aneli godinama uporno pokušavala da demantuje i "opere" svoje ime od ovih navoda, tvrdeći da je sve to samo trač bez osnova, čini se da je dokaz koji potvrđuje istinitost priče konačno isplivao na površinu.

Nedavno je i Alibaba u Eliti govorio o tome:

- To je muškarac koji je oženjen. Ona je obažavala Janjušu budućnost, a i Alenu je. Aneli je bila dobra sa njegovom ženom. Aneli je skočila na Janjuša nakon tri dana i ništa od vezi sa Alenom. Ona je pitala za Novu godinu da li je on čeka. Ovo je bila rijaliti veza, a Alen original veza. Par puta sam bio u kontaktu sa Alenom, radili smo neke poslove, pre toga svega . Ja ne znam koliko je trajala veza, nisam znao da su imali nešto, dok se njena mama nije izlanula. Kad sam išao da dam intervju, Alen me je zvao i nudio mi pare da ne pričam o njemu - pričao je Asmin.

Sada je i Marko Đedović na svom Instagram profilu okačio zajedničku sliku Alena i Aneli i napisao poruku:

- Onda me pitate kako nisam znao, pa nije mi ništa rekla, a vi ste sve znali - napisao je Đedović obzirom da je Osman Karić 20.01.2024 objavio sliku Aneli i Alena.

Izvor: SrbijaDanas.com

VAŠI KOMENTARI:

????

04.10.2025 u 15:58h

Ostsvite vise ljude na miru.Alibaba ucjenjuje ljude novce tako je poturo klipove i trazio i novsc od Site ona treba da iznese to i da otkrije pravo lice njega I njegove familije.

ZA DJEDOVICA

04.10.2025 u 14:04h

RASPALO ZLO OD COVEKA !!CRKNICES OD ZLA !! IMAS LI TI PEDERCINO NEKI SVOJ ZIVOT ,OLOSE ???BLATIS AHMICE ,NEMA KRAJA !!!!! SVE DA SU NAJ GORI OSTAVI IH VISE NA MIRU SMRDO JEDNA !! AJDE MALO DA KOPAMO PO TVOM ZIVOTU !! LJUBAVNIK PUJAS ZBOG KOGA SI SKAKAO SA MOSTA . RANKOVIC SEX U HOTELU ,ANITA BILA SAMO PARAVAN ,I UVEK PLAKALA DA NEMA SEKS SA ANDJELOM. TO SAMO RADE PEDERI KOJIMA TREBAJU MUSKARCI A NE ZENE !!! PONIZIO CELU SRBIJU KAZE DA SU U SRBIJI SVI NA NIVOU 5 RAZREDA. NAPOLJE IZ SRBIJE,ZLOBO !

Marica

04.10.2025 u 10:59h

samo kad Đedović kaže onda znajte kobajagi istina

NE PROPUSTITE