SrbijaDanas.com SrbijaDanas.com

Ovi zadrugari su pred izbacivanjem: Ivana Šopić saopštila zvaničnu odluku uživo u programu - bore se za opstanak u rijalitiju

Ovi zadrugari su pred izbacivanjem: Ivana Šopić saopštila zvaničnu odluku uživo u programu - bore se za opstanak u rijalitiju

Foto: SrbijaDanas.com

Samo od gledalaca zavisi ko će ostati deo "Elite".

Noćas su zadrugari imali zadatak da iznesu svoje mišljenje o potrčcima, Tanji Boginji i Filipu Đukiću, i da odluče koga žele da nominuju za izbacivanje ove nedelje.

Voditeljka, Ivana Šopić, je saopštila odluku rijaliti učesnika.

- Terza je odlučio i presudio da Boginja ide u izolaciju - rekla je Ivana.

- Zahvaliću se ljudima koji me gotive, a oni koji me ne gotive mogu da im kažem samo: "Ah" - rekla je Boginja.

- Kako je počelo ispalo bi da sam ja neki svetac, a ona neka najgora. Jedino što mogu da joj zamere je to psovanje, ona verovatno ima tu neku masku - rekao je Filip.

- Osoba koja je nominovana od strane Odabranih je Dejan Ketić - saopštila je Ivana.

- Hvala na prilici da budem ovde, bilo mi je lepo - rekao je Deki.

- Ugrožena je Ivana Jovanović, takođe i Jovan Jovičić, ali i Piksi. Za početak mogu da sednu Jovan Jovičić i Ivana, a osoba koja će se boriti za svoj opstanak jeste Piksi - saopštila je Ivana.

Izvor: SrbijaDanas.com

VAŠI KOMENTARI:

Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...

NE PROPUSTITE