RedPortal.rs
09.10.2025 u 15:16h • Komentari (0)
Foto: RedPortal.rs
Bora Santana priznao ko mu je pao pod ruku posle Milice Kemez
ako se nedavno zvanično razveo od Milice Kemez, Bora Santana se brzo oporavio i priznao da je u Beloj kući pronašao novu sreću! Bora, koji je izašao iz rijalitija zbog sudskog ročišta, vratio se u "Elitu 9" te je izneo emotivne, ali i šokantne detalje svog novog života i propalog braka.
Iako je priznao da mu je ovo "težak period" i da ga "sve lomi", Santana je otkrio da se ponovo zaljubio. On već uveliko uživa u ljubavi sa Anđelom Jakšić. Bora je ranije najavio ovu vest, rekavši:
- Ja sam se zaljubio u drugu devojku, to će da se čuje u utorak.
Njih dvoje su se noćas ljubili u krevetu, a iako su rekli da još uvek nisu u vezi, ipak su ceo dan uživali zajedno u razmenjivanju nežnosti.
Dok mu je srce zalečila nova ljubav, finansije su mu teško narušene. Bora je priznao da je u ovom periodu izgubio oko milion dinara zbog tužbi koje je pokrenula majka jedne od bivših zadrugarki.
Uprkos velikim gubicima, Bora je najavio veliku feštu!
Bora je izjavio da je "pao kamen sa srca i njoj i meni", te da je došlo vreme za novi život.
Bora je izrazio želju da Milici Kemez poželi sve najbolje:
- Poželeću bivšoj supruzi sve najbolje, da nađe novog momka, da se ostvari kao majka i bude srećna.
Bora je prokomentarisao i da je ovakav kraj braka najbolji jer "ne dolazi do prevara u braku sa moje i njene strane". On smatra da je "najbolje ovako". Njegova nova veza sa Jakšićkom sada je glavna tema u "Eliti", a javnost očekuje da vidi kako će se razvijati ova, tek rođena, rijaliti romansa.
Izvor: RedPortal.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
VAŠI KOMENTARI: