SrbijaDanas.com SrbijaDanas.com

"To je bruka i sramota": Asmin gnusno vređao advokaticu i njenog sina, zbog OVIH reči mu preti tužba

"To je bruka i sramota": Asmin gnusno vređao advokaticu i njenog sina, zbog OVIH reči mu preti tužba

Foto: SrbijaDanas.com

Advokatica je najavila da će, zbog izrečenih uvreda, podneti tužbu protiv Asmina.

Učesnici rijaliti programa "Elita 9" dobili su zadatak od Velikog šefa da izglasaju najnedosledniju osobu u Beloj kući.

Tokom trajanja ankete došlo je do žestoke svađe između Asmina Durdžića i Jovane Mitić, poznatije pod nadimkom Advokatica, a Asmin je tom prilikom izneo gnusne stvari na njen i račun njenog sina. Maja Marinković nije mogla da sluša ove uvrede, te je stala u odbranu Jovane.

- Prvi je Asmin koji je udarao na mene i moju porodicu i koji će biti tužen od mene. Mog sina niko neće dirati - rekla je advokatica.

- Ti i nemaš sina, lažeš. Ukoliko ga imaš onda si mu ti skinula nevinost - rekao je Alibaba.

- Sram te bilo, ne jedi više g*vna i ćuti - rekla je advokatica.

- Mrš j*bem ti mamu ološu jedan - rekao je Alibaba.

- Bruko i sramoto jedna, šta izgovarate. Kako vas nije stid i sram? - upitao je Uroš.

Izvor: SrbijaDanas.com

VAŠI KOMENTARI:

Cile

Pre 5 sati

majmun ako ti ne postujes tvoju decu pa napadas zenu sramota sljam jedan brlog samo se sa zenama svadja zenomrzac on voli muskarci aneli lepo govorila a sad se odao

NE PROPUSTITE