Pink.rs
Gastoz brutalno o bivšim cimerima...
Foto: Pink.rs
U najnovijem izdanju emisije "Ami G show" voditelj Ognjen Amidžić ugostio je pevačice Ivanu Selakov i Vanju Mijatović, pevačicu i bivšu zadrugarku Nadeždu Biljić, pobednika "Elite 8", Nenada Marinkovića Gastoza i glumca Milana Ponjevića.
Ognjen je navodio po jednu ličnost iz "Elite", a Gastoz je svakog od njih trebao da prokomentariše u par reči.
Foto: Pink.rs
- Glupa ko koć -kazao je za Aneli.
- Neverovatno glup čovek -rekao je za Boru Santanu.
Foto: Pink.rs
- Jedan idiot od čoveka -rekao je za Ivana Marinkovića.
- Zanimljiv, skroman brđanski čovek -rekao je za Janjuša.
Foto: Pink.rs
- Razočaranje, žena koja mislim da je malo prsla po šavovima -rekao je za Kačavendu.
- Miljana Kulić je osoba koja je 56 osoba. Ona je sve, u njoj možeš da imaš advokata, policajca i nekog brižnog -rekao je Gastoz.
- On je napaćen i izgubljen, fali mu ljubavi i razumevanja. Kad dobije ono što treba, onse osili -rekao je o Urošu Staniću.
- Brat, car, kralj -kazao je za Zoricu Marković
Gastoz se osvrnuo na dalje planove u odnosu s Anđelom i otkrio da imaju ideju za jednan projekat
- Napravili smo mini pojekat, ubacili smo tenziju i gurmanluk i nas dvoje. To je dobra ideja koja bi mogla da se ponudi kao ideja. Mi smo uigrani tandem, tamo smo bili deset mesec, to bi uspešno vodili i voleo bih da se to ekranizuje. Hvala svima na poklonima, vi niste normalni -rekao je Gastoz.
Izvor: Pink.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: