Republika.rs
Foto: Republika.rs
Šok-bomba nakon njenog rođendana!
Slađa Lazić Poršelina priredila je sinoć nezaboravnu gala proslavu povodom rođendana, okupljajući prijatelje u svečanoj atmosferi. Među zvanicama našao se i Mateja Ignjatović, brat Anđele Ignjatović Breskvice. Njegovo prisustvo izazvalo je brojne spekulacije, posebno u svetlu nedavnih navoda da je Slađa u drugom stanju i da ima blizak odnos sa Breskvičinim bratom.
Foto: Republika.rs
Nakon što su se pojavili različiti komentari u javnosti Slađa je odlučila da se oglasi za portal Pink.rs.
- Između mene i malog preslatkog Breskvičinog brata postoji samo jedan vid lepog druženja. Dečko je na mestu, kulturan i sladak, nismo potencirali prijateljstvo, ali se desila jedna nelagoda -započela je Slađa i nastavila:
Foto: Republika.rs
- Komentarisala sam Enu da je on rekao da su bili u kombinaciji i da je nikad nije prihvatio za devojku. Ja sam to komentarisala u novinama, a ona se nešto ljutila i otpratila me s Instagrama. Verovatno oseća još nešto prema malom Mateji. To je jedini dokaz da se ljuti na mene, što je bio na rođendanu i što ona nije htela da dođe. Verovatno da tu nije završena priča s njene strane. Žao mi je, Enči, nemoj da se ljutiš i Peja, da me je zanimao, isto bi tako prošao - rekla je Slađa i taj način prekinula spekulacije da čeka dete sa Eninim bivšim.
Podsećamo, tokom "Elite 8" procurile su informacije da je Ena bila u vezi sa Matejom, koji je u vreme njihove šeme bio maloletan.
Izvor: Republika.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
VAŠI KOMENTARI: