Pink.rs
Bebica menja sve boje!
Foto: Pink.rs
U toku su još jedne "Nominacije", a takmičari večeras biraju između Anite Stanojlović i Filipa Đukića. Voditeljka Ivana Šopić dala je reč Nenadu Macanoviću Bebici.
- Filip je vrlo proračunat i taktičan u rijalitiju. Ja na tebe ne reagujem jer nikad nisam krivo nekoga ko mi se meša u vezu, nego mog partnera. Anita, ja mislim da ti nemaš bolju stranu, nego je Anđelo bio ta bolja strana. Mislim da si ovo zapravo ti i da si ti devojka iz šeste sezone kad si bila u kombinaciji. Ja ću sad poslati Anitu jer sam prozvan da biram stranu - rekao je Bebica.
Foto: Pink.rs
- Ja sam u sedmici bila kao neko ko je tebe podržavao. Ja sam tebi rekla da si jedna od najatraktivnijih i lepših devojaka. Katastrofa mi je to što si iznela za Anđela, pokazalo se da si drukara. Za mene si drukara i ja to ne volim. Potenciraš da je Maja ljubomorna na tebe, a imali smo priliku da vidimo da ste vi pričali. Samim tim što si ti Maju isprozivala da je imala odnose je tvoja sujeta - rekla je Teodora.
- Maja je jedna jedina - rekao je Asmin.
Foto: Pink.rs
- kada si ušla videla sam da imaš emocije prema Anđelu. Hiljadu puta je ušla u sobu od kad se Anđelo vratio, a pre toga nije ulazila niti je zanima taj deo. Pokazala si malopre emocije prema Anđelu i to mi je prihvatljivo. Filip i ja nismo imali komunikaciju. Za sve što je pričao za Anitu je direktno rekao i nije se vodio čija je podrška. Ne bih ja potencirala da je on kriv za naš raskid ili šta god. Mi nismo komunicirali - rekla je Teodora.
- Da li je on tvoj tip momka? - pitala je Ivana.
Izvor: Pink.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
VAŠI KOMENTARI: