Informer.rs
Foto: Informer.rs
Pevačica Katarina Živković ponovo se oglasila povodom svađe sa nekadašnjom voditeljkom Kijom Kockar i otkrila kako se od sada posvećuje sebi.
Kaća Živković dospela je u žižu javnosti zbog sukoba sa bivšom prijateljicom Kijom Kockar, a sada je otkrila da je u ovom periodu najviše posvećena sebi i svom unutrašnjem miru.
Foto: Informer.rs
Kako kaže, mnoge ljude je namerno udaljila iz svog života.
- Ugađam sebi, u smislu da više ne dozvoljavam energetskim vampirima da isisavaju život iz mene, da manipulišu mnome, na primer pasivnom agresijom, time što će da ćute i time što će čekati neku moju reakciju. Sklanjam se od takvih ljudi, po cenu da ostanem sama. Sklanjaću se zato što sam shvatila da ne treba po svaku cenu biti okružen svakojakim ljudima i treba birati dobre energije, jer svi smo mi energija i svi mi upijamo ono što neko drugi šalje - rekla je Katarina za Hype TV.
Foto: Informer.rs
Inače, sukob između Katarine i Kockareve počeo je kada je Živkovićeva izjavila da se njena bivša prijateljica druži sa osobom protiv koje su podignute ozbiljne optužbe. Nakon toga, Kija je razotkrila identitet Kaćinog supruga Nebojše Stojkovića Stojketa.
Izvor: Informer.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: