SrbijaDanas.com
Foto: SrbijaDanas.com
Zagarantovan je nerealno dobra atmosfera zahvaljujući njoj.
Kako to tradicija već mesecima diktira, utorak u rijalitiju Elita rezervisan je za pravi spektakl — žurku koja nikoga ne ostavlja ravnodušnim.
Produkcija je i ovog puta pripremila veče puno energije, neizbežnih varnica i novih dramskih obrta, a učesnici već nestrpljivo broje minute do početka provoda koji se prepričava danima.
Ovog utorka u Šimanovce stiže jedna od najvećih zvezda domaće estrade, Rada Manojlović, čije pesme takmičari znaju napamet. Njen dolazak uvek garantuje atmosferu koja se pamti, a očekuje se da će Manojlovićeva svojim hitovima podići učesnike na noge već u prvim taktovima - od balade do pravog klupskog ritma.
Pre njenog izlaska na scenu, teren će zagrejati i pripremiti dobro poznati DJ Neba, koji će, kao i do sada, napraviti uvod dostojan velike zvezde. Uz njegov set, takmičari će se rasplesati, opustiti i verovatno već tada otvoriti novu stranicu u rijaliti odnosima - jer gde je dobra muzika, tu su i nove varnice, pomirenja, ali i svađe koje menjaju tok igre.
Sve u svemu, publiku i gledaoce očekuje večeras još jedan šou vredan pamćenja - a u "Eliti", kao i uvek, ništa nije slučajno, a sve je moguće.
Izvor: SrbijaDanas.com
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: