Republika.rs Republika.rs

DARKO LAZIĆ I JODŽIR ZAJEDNO ULAZE U RIJALITI! Šok-scena na aerodromu (FOTO)

Evo šta se dešava!

DARKO LAZIĆ I JODŽIR ZAJEDNO ULAZE U RIJALITI! Šok-scena na aerodromu (FOTO)

Foto: Republika.rs

Poznati influenser Jovan Radulović Jodžir i pevač Darko Lazić učesnici su novog sportskog rijaliti programa Exatlon. Njih dvojica su se jutros sreli na aerodromu, spremni za put u Dominikansku Republiku, gde će se odvijati ovo zahtevno takmičenje. Tom prilikom, pred sam polazak, nije izostala ni šala između Jodžira i Darka Lazića.

- Predomislio sam se. Ne idem na Dominikanu. Saznao sam ko je pilot.

DARKO LAZIĆ I JODŽIR ZAJEDNO ULAZE U RIJALITI! Šok-scena na aerodromu (FOTO)

Foto: Republika.rs

Jodžir je ovom izjavom aludirao na Darka Lazića, čije se ime godinama unazad često dovodilo u vezu sa saobraćajnim nezgodama koje su izazvale veliku pažnju javnosti.

- Zar ja ne znam da vozim - uzvratio mu je Lazić kroz smeh.

DARKO LAZIĆ I JODŽIR ZAJEDNO ULAZE U RIJALITI! Šok-scena na aerodromu (FOTO)

Foto: Republika.rs

Šta je zapravo Exatlon?

Exatlon je međunarodni sportsko-takmičarski rijaliti format koji se emituje širom sveta i važi za jedan od fizički najzahtevnijih televizijskih projekata. Takmičari se svakodnevno suočavaju sa ekstremnim poligonima koji testiraju snagu, brzinu, izdržljivost, koordinaciju i mentalnu stabilnost.

Takmičenje se odvija između dva tima, a svaki duel nosi eliminacije, veliki pritisak i borbu sa sopstvenim granicama. U Exatlonu ne postoje prečice - svaki poen se osvaja isključivo na stazi.

Format se snima u Dominikanskoj Republici, u teškim klimatskim i terenskim uslovima, što dodatno povećava zahtevnost takmičenja i svrstava Exatlon među najteže rijalitije današnjice.

Exatlon nije samo borba za pobedu, već test karaktera, izdržljivosti i mentalne snage. To je format koji jasno razdvaja one koji samo pokušavaju od onih koji su spremni da pomere sopstvene granice.

I dok se Jodžir šali pred put, jedno je sigurno - Exatlon nije igra, već pravi test snage, brzine i karaktera

Izvor: Republika.rs

VAŠI KOMENTARI:

Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...

NE PROPUSTITE