Pink.rs
04.01.2026 u 14:53h • Komentari (0)
Foto: Pink.rs
Da li su na korak to ozvaničenja svog odnosa?!
Mnogi učesnici "Elite 9" od samog početka ove sezone, isticali su da Maja Marinković i Filip Đukić prikrivaju simpatije. Njihovo druženje, bilo je često na meti komentara, a sumnje da se među njima nešto događa ona je podgrejala priznanjam da joj veoma prija njegova energija.
Foto: Pink.rs
Pored toga, Marinkovićeva mu je u nekoliko navrata zamerila to što svakog utorka "privede" neku cimerku u svoj krevet, aludirajući na manjak samopoštovanja. Mnogi su njen prekor povezali sa ljubomorom, te i da ga želi samo za sebe.
Da su se sumnje o njihovim emocijama obistinile govori i to da su na proslavi Nove godine "prepustili" jedno drugom i završili zajedno u krevetu ispod pokrivača.
Foto: Pink.rs
Njih dvoje nisu ozvaničili njihovu vezu ni nakon poljupca, a da li je to jer jedna strana "tvrdi pazar," procenite sami.
Na novogodišnjem fotografisanju portala Pink.rs, njih dvoje su nasmejani pozirali, što dosta govori i energiji kad su jedno pored drugog.
Izvor: Pink.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
VAŠI KOMENTARI: