Telegraf.rs
Foto: Telegraf.rs
Asmin Duržić je pokušao ponovo da se približi Aneli Ahmić i izgladi odnose s njom, te da ponovo počnu da žive zajedno.
On je pokušavao da je ubedi da se vrati u Lincu i ponudio im stan.
Foto: Telegraf.rs
Međutim, Asmin i Aneli su imali još jedan, ne tako prijatan, razgovor rano jutros, kada je on objašnjavao kako mora da se ponaša zrelije i da mu dozvoli da gleda Noru.
- Da li si ti spremna da budeš normalna, svom detetu. Tri godine zadnje - pitao je Asmin.
Foto: Telegraf.rs
- Ja znam da moje ponašanje nije normalno, što sam učinio Nori, a da li ti smatraš da je tvoje normalno. Ovo je prijateljski razgovor. Koliko imaš godina, osećaš se kao balavica od 20 godina, zašto nisi dete upisala u vrtić - opet je pitao Durdžić.
- Zato što se razboljeva, ne mogu plaćati toliko lekove. Mi ćemo biti u Dubrovniku, ja imam pare - rekla je Ahmićka.
Foto: Telegraf.rs
- Vrati je da živi u Lincu i ti dođi da živiš u Lincu, daću ti ja stan od 50 kvadrata. Budi normalna, kulturna. Ja vidim u Norinim očima tugu na svakoj njenoj slici - naveo je Asmin.
- Da li moje dete može da bude srećno bez mene - pitao je Asmin.
- Da li si spremna da se promeniš, da se ponašaš kao majka, a ne kao budala... Nisam te tukao, dva tri puta te udario, vidiš da sam ti bio najbolji. Možda te i nisam varao, otkud znaš - naveo je Asmin.
Izvor: Telegraf.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: