PulsOnline.rs
Foto: PulsOnline.rs
Mustafa Durdžić, otac aktuelnog elitara Asmina Durdžića, ponovo je udario na Situ Ahmić, sestru Aneli Ahmić, učesnice rijaliti šou-programa "Elita 9". Da zlo bude gore, on je to učinio nekoliko sati nakon što ga je njegov sin javno zamolio da to ne radi.
Naime, Asmin se putem kamera ovog TV formata obratio članovima porodice, uz molbu da više ne pričaju o Ahmićima, kako bi mogao bez problema da viđa ćerku Noru kada napusti imanje u Šimanovcima.
Foto: PulsOnline.rs
- Poruka za Situ! Predvideo sam da ćeš do juna 2026. završiti na psihijatriji, ali gledajući ovaj zadnji video imam osećaj da si ti već pred vratima ludnice. Ja imam život, a tvoj život je da živiš tuđe živote i to će te uništiti. Što se tiče mene, meni možeš samo puhnuti u vrućim danima, a tvoji doušnici koji su moji rođaci gube svaki kredibilitet, jer njima niko ništa ne veruje - poručio je Mustafa.
- Celi Štajr zna ko je Mustafa, ko je Izet i ko je Mujo. Na njih jednostavno ne želim trošiti reči ni vreme, a kad bih ipak trošio završili bi tamo gde ne želim da završe - dodao je Durdžić.
Foto: PulsOnline.rs
Otac učesnika rijaliti šou-programa "Elita 9" Asmina Durdžića Mustafa Durdžić svakodnevno se oglašava na društvenim mrežama i komentariše dešavanja u rijalitiju u kom je njegov sin od septembra protekle godine. Mustafa je na Fejsbuku objavio snimak Asminove ruke koja je imala promene poput alergije i napisao detalje.
- Da li se neko seća kad je u jednoj emisiji Stanija pričala o čudnim pojavama kod Asmina? Evo, ovim snimkom dokazujem da je to zaista bilo i da Stanija nije ništa izmišljala. To je tako izgledalo, a onda par minuta kasnije to nestane - naveo je Mustafa.
Foto: PulsOnline.rs
Video klip je odmah pokrenuo lavinu komentara.
Izvor: PulsOnline.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: