SrbijaDanas.com
Biće napeto.
Foto: SrbijaDanas.com
Biće napeto.
Upravo je robot Toša došao u Belu kuću, kako bi proverio kakvih novih zbivanja je bilo ovih dana i kako bi popričao sa pojedinim učesnicima.
Kako je Toša za vrlo kratko vreme uspeo da zadobije simpatije kako gledalaca, tako i učesnika, nema bolje "osobe" koja bi bila uspešnija u tome da izvuče sve na površinu i da se istina sazna.
Učesnici rijaliti programa "Zadruga 9 Elita" imali su veoma turbulentno veče, s obzirom da je bila emisija "Gledanje snimaka", tokom koje su otkrivene mnoge stvari u koje nisu imali uvid.
Bilo je tu mnoštvo sukoba, rasprava, ali i emotivnih trenutaka, kao i suza.
Sada je osvanuo novi dan za njih i došlo je vreme za buđenje.
Veliki šef se oglasio pop hitovima i time je dao svima do znanja da je definitivno došao kraj spavanju.
Koliko su iscrpljeni govori i to što su mnogi takmičari čvrsto spavali i tokom, ali i nakon muzike za buđenje.
Uživo pratite dešavanja putem originalnog članka.
Izvor: SrbijaDanas.com
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
VAŠI KOMENTARI: