SrbijaDanas.com SrbijaDanas.com

Asminu Durdžiću preti diskalifikacija nakon jezivog incidenta? Produkcija više nema milosti prema njemu: Jednim potezom ugrozio opstanak

Asminu Durdžiću preti diskalifikacija nakon jezivog incidenta? Produkcija više nema milosti prema njemu: Jednim potezom ugrozio opstanak

Foto: SrbijaDanas.com

Haos u Beloj kući nakon brutalnog sukoba.

U rijalitiju "Elita" ponovo je došlo do žestokog incidenta kada je Asmin Durdžić upao u Belu kuću i napravio haos već u ranim jutarnjim satima.

On je prišao krevetu Aneli Ahmić i počeo glasno da je proziva, probudivši je iz sna, nakon čega je situacija brzo izmakla kontroli.

Durdžić je potom u pušionici bacio punu pepeljaru sa opušcima ka Aneli, što je izazvalo njenu burnu reakciju.

Ahmićeva je odmah skočila na njega, a obezbeđenje je munjevitom brzinom reagovalo kako bi sprečili fizički obračun i razdvojili bivše partnere.

Uprkos tome, Asmin je nastavio sa provokacijama i uvredama. je majku svog deteta nazivao pogrdnim imenima.

- Više je pojela mog ko*aina, nego salame - rekao je Asmin, nazivajući majku svog deteta pogrdnim imenima:

- M*š u zatvor, ku*vo smrdljiva.

Incident je uznemirio i ostale učesnike, dok se očekuje reakcija produkcije i eventualne sankcije zbog ponašanja koje je dovelo do ivice fizičkog sukoba, apo svemu sudeći je i razmatranje diskvalifikacije, jer Durdžiću ovo nije prvi put da se ovako ophodi prema takmičarima, iako su pravila ponašanja jasno naznačena od samog početka rijalitija.

Izvor: SrbijaDanas.com

VAŠI KOMENTARI:

Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...

NE PROPUSTITE