Informer.rs
Foto: Informer.rs
Tijana Jović veoma lično je shvatila odluku svog kapitena Jovana Radulovića Jodžira koji joj je dodelio negativnih pet poena.
Nakon izgubljene borbe na zahtevnom Exatlon poligonu, kapiten Crvenog tima influenser Jovan Radulović Jodžir našao se u teškoj situaciji kada je morao da dodeli negativne poene svojim saoborcima, a on se odlučio da to budu Tijana Jović i Boško Marinković.
Ovo je druga nedelja zaredom da Tijana dobija negativne poene u Exatlonu Srbija, što joj definitivno izaziva bes i gnev.
- Danas me ovo smrskalo. Danas sam izvukla priču još od prethodnih -5 i stavila sve na sto i rekla: Da li ste vi ljudi realni? Gotivim te, a ti mi daješ -5. Znači jasno ti je da ne idem protiv tebe, je l' si toliko retardiran? - kazala je Tijana.
Izvor: Informer.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
VAŠI KOMENTARI: